Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pěkného bytu 1+kk

s balkonem a komorou

Praha 9 - Střížkov

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Bytový dům byl postaven v developerském projektu Prosek Park VI v roce 2017. Díky své poloze a velikosti je byt vhodný jako single, startovací bydlení nebo na investici a následný pronájem. Splňuje současné požadavky na moderní bydlení. Dům má výtah a je bezbariérový. Díky energetické náročnosti B jsou nízké i provozní náklady.

Byt s dispozicí 1+kk o rozloze 27m2 a balkonem 3m2 je světlý, orientovaný na jih. Nachází se ve 2.nadzemním podlaží. Má vícekomorová plastová okna, vnitřní dveře Sapelli, protipožární vstupní dveře, plovoucí podlahy a ústřední topení. Koupelna s vanou a WC má keramické obklady a dlažbu. Byt je částečně vybavený včetně kuchyňské linky a elektrospotřebičů. Lze se tak do něj ihned nastěhovat nebo využít k pronájmu i bez dalších investic. Komora na patře o rozloze 4,6 m2 poskytne dostatek úložného prostoru.

Mezi jednotlivými domy celého projektu jsou zahrady a parky, který slouží zejména obyvatelům komplexu. Množství zeleně, která obklopuje domy, vytváří příjemné prostředí pro odpočinek i sport. Pražský Střížkov je oblíbenou lokalitou. Nabízí veškerou občanskou vybavenost. Je zde pošta, banka, obchody, supermarket i poliklinika, která zajišťuje lékařskou pohotovost. Do obchodního centra Letňany se dostanete autem či autobusem během několika minut. Prosecký Park přátelství je ideálním místem k odpočinku a odpoledním procházkám. Stanice metra C Střížkov, která zajišťuje výborné spojení s centrem Prahy je pěšky do deseti minut, autobusová zastávka je 200 m od domu. Do centra města se tak dostanete už do 20 minut.

Nemovitost je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Přijďte se osobně přesvědčit o potenciálu této nemovitosti. Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Cena

4 251 000 Kč

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud chcete prodat svou nemovitost, nejste si jisti cenou, potřebujete odhad nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy a vše probereme.
 
podpis_vladimir-rekl_black_high-res
 
 
 
 
 


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF