Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodejbytu 2+1 s lodžií

v osobním vlastnictví 62 m²

Praha 8 Kobylisy

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě  Praha 8  Kobylisy, nedaleko metra C Ládví.

Co je právě tak výjimečného na této části Prahy? Kromě skvělého dopravního spojení má Sídliště Ďáblice nadčasové řešení části domů do čtverců, které vytvářejí klidné vnitrobloky plné stromů, promyšlených cest, volnočasových center a kaváren. Vytvářejí tak klidné, bezpečné, útulné a příjemné místo k životu. Právě sem má výhled náš nabízený byt, který se nachází v 8.patře 12ti podlažního domu, díky čemuž má dostatek světla po celý den.

Užitná plocha bytu je 62m2. K bytu patří lodžie o rozloze 4m2, kde si můžete vychutnat svou ranní kávu nebo relaxovat po náročném dni. K dispozici budete mít komoru o velikosti 4 m2, která vám poskytne dostatek úložného prostoru bez nutnosti jít na chodbu, protože je přímo v bytě.

Byt je v původním, udržovaném stavu, což představuje výbornou příležitost pro realizaci vlastního domova podle vašich osobních preferencí. Díky zděnému jádru se už nemusíte pouštět do hrubých stavebních prací a můžete se věnovat až následným úpravám. Dům je zateplený, což přispívá ke snížení nákladů na energii a zvyšuje komfort bydlení.

Kromě již zmíněné skvělé dopravní dostupnosti je jednou z hlavních výhod této lokality velmi dobrá občanská vybavenost. V blízkém okolí najdete základní i střední školy, školky, včetně té mezinárodní v přímém sousedství, dětská i sportovní hřiště, řadu lékařských zařízení, obchodů, supermarketů, restaurací a kaváren, zkrátka vše na co si jen vzpomenete. K veřejné dopravě jsou k dispozici tramvajové i autobusové linky (250m). Stanice metra je pouhých 700 metrů od domu nebo jednu zastávku tramvaje popř. autobusu. V centru tak můžete být do 20 minut.

K příjemnému a především zelenému prostředí okolo domu přispívá nedaleký oblíbený Ďáblický háj, který nabízí řadu procházkových stezek, hřišť, cyklotras a především stínu během teplého léta. Další sportovní aktivity, nejen plážový volejbal, nabízí sportovní centrum Beachklub Ládví, fotbal Admira Praha, stejně tak Tenis Ládví nebo vyhlášené Koupaliště Ládví – a  to nejen během léta ale i v zimě - jako veřejné kluziště. Tady se Vám bude dobře sportovat i bydlet.

Zavolejte mi o termín prohlídky, rád Vám byt představím.

Těším se na setkání !

Cena

5 990 000 Kč

Dokumenty ke stažení

ZDE STÁHNOUT

Souhrn


TYP NEMOVITOSTI: osobní

DISPOZICE: 2+1, 8.NP

UŽITNÁ PLOCHA: 62 m2 

DALŠÍ PARAMETRY: k nemovistosti dále patří lodžie 4 m2, panelový dům je  zateplený, nová plastová okna kromě vstupu na lodžii, nová střecha, v současné době se opravují výtahy, byt je v původním udržovaném stavu, doporučili bychom rekonstrukci

DOPRAVA: zastávka autobusu 200m, tramvaj 200m, stanice metra Ládví 700 m

VYUŽITÍ: bydlení pro menší rodinu nebo jako investiční nemovitost na další pronájem

VÝHODY: dobrá občanská vybavenost, klidná lokalita, skvělá dopravní obslužnost

ZAJÍMAVOSTI/TIPY:

SPOLKY https://www.idatabaze.cz/katalog/vzdelavani-skoly/zajmove-spolky-sdruzeni/praha-kobylisy:praha-8/

MĚSTSKÁ ČÁST https://www.praha8.cz/

AKCE NA PRAZE 8 https://www.praha8.cz/kalendar


                     

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy.


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF