Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 37 m², Praha 4 - Modřany

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím ke koupi byt 1+kk s balkonem, který se nachází v ulici Fikerova, Praha 4 Modřany v žádané lokalitě U Cukrovaru.
Byt v osobním vlastnictví s podlahovou plochou 36,7 m2 se nachází v 1.nadzemním podlaží bytového domu z roku 2015. Byt je bezbariérový, s orientací na západ a výhledem do vnitrobloku. K bytové jednotce patří balkon o výměře 6,9 m2, který je díky poloze domu v bezpečné výšce 2.NP. Součástí bytu je koupelna s vanou, umyvadlem, toaletou a otopným tělesem. Podlahy jsou plovoucí, v koupelně keramická dlažba, okna plastová, kuchyňská linka obsahuje sklokeramickou desku a elektrickou troubu. Dalším vybavením je prostorná vestavěná skříň a knihovna na míru. Provozní náklady jsou nízké díky energetické náročnosti budovy tř. B.
Atraktivní lokalita, dostupná občanská vybavenost a především bezprostřední blízkost přírody jsou hlavními přednostmi bytu, které oceníte jak pro vlastní bydlení tak i v případě investice k následnému pronájmu. Dobré dopravní spojení do centra města zajišťují tramvajové linky (5 minut chůze). K výletům za Prahu je možné využít nedaleké vlakové zastávky Praha-Modřany.
Aktivním sportovcům okolí poskytuje mnoho příležitostí k vyžití. Cyklostezka podél Vltavy z Braníka na Zbraslav nabízí 8 km dlouhou dráhu pro in-line bruslení, cyklisté mohou využít další 4 km do Vraného nad Vltavou. V bezprostřední blízkosti domu najdete fotbalové hřiště a tenisové kurty. Sportovní program si můžete zpestřit beach volejbalem ve SK Rosemarie na břehu Vltavy. Velké množství procházkových tras poskytuje údolí Cholupického potoka, Komořanský háj a Modřanská rokle. Tento i okolní stavební projekty nabízí vnitrobloky s hřišti, piknikovými místy a spoustou originálních odpočinkových zákoutí. Při prohlídce nemovitosti si můžete najít to Vaše.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Byt je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.
Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Cena

4 411 000 Kč

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud chcete prodat svou nemovitost, nejste si jisti cenou, potřebujete odhad nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy a vše probereme.
 
podpis_vladimir-rekl_black_high-res
 
 
 
 
 


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF