Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1

v osobním  vlastnictví 39 m²,

Plzeň 1 - Bolevec

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Hledáte byt v Plzni, který si upravíte dle Vašich představ? Přesně takový Vám mohu nabídnout. Byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk a podlahovou plochou 39 m2 se nachází v 3.nadzemním podlaží osmipatrového revitalizovaného domu s výtahem a plastovými okny. Byt je světlý, směrovaný na jihovýchod. Je v původním stavu s umakartovým jádrem a nabízí se zde možnost kompletní rekonstrukce nemovitosti dle vlastních představ. K bytu náleží sklepní kóje cca 2 m2. Lokalita má velmi dobrou občanskou vybavenost a skýtá spoustu možností k aktivnímu sportování nebo vycházek (např. do Plzeňské ZOO, nedaleké Petrovky nebo k Boleveckému rybníku). V bezprostřední blízkosti domu se nachází supermarket, mateřská i základní škola, lékař, lékárna nebo pošta. V okolí domu je dostatek zeleně, před domem se nachází dětské i sportovní hřiště. K parkování je možné využít parkoviště u domu. Zastávka MHD je vzdálená 100 metrů, do centra města se tak dostanete pohodlně a rychle (15 min).

Byt je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Cena

2 641 000 Kč

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud chcete prodat svou nemovitost, nejste si jisti cenou, potřebujete odhad nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy a vše probereme.
 
podpis_vladimir-rekl_black_high-res
 
 
 
 
 


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF