Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty 49 m², Bojanovice

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím ke koupi jedinečnou prvorepublikovou chatu na romantickém místě s výhledem do údolí řeky Kocáby cca 30 km jižně od Prahy v katastru obce Bojanovice. Lokalita je rájem chatařů a trampů, kteří zde od třicátých let minulého století našli krásnou přírodu a vytvořili tu řadu, stále aktivních, trampských osad. Evidenční číslo v první desítce napovídá, že jde o vůbec jednu z prvních staveb. V oblasti se již nesmí stavět, a i proto se jedná o zcela výjimečnou nabídku.

Orientace chaty na jih Vám zajistí dostatek slunce po celý den a les zároveň příjemný chládek. Stavba s celkovou zastavěnou plochou 68 m2 je na kamenné podezdívce v původním pravidelně udržovaném stavu. Nachází se na vlastním svažitém pozemku ve smíšeném lese o rozloze 3083 m2, asi 150 m od příjezdové cesty. Parkovat lze cca 300 m od chaty. Místo poskytuje absolutní klid a soukromí.

V přízemí nemovitosti o užitné ploše 35 m2 se nachází jídelna s krbem, kuchyňka, koupelna s umyvadlem a malá ložnice s knihovnou. V podkroví se samostatným vstupem je ložnice o rozloze 14 m2 s pracovním koutem a výhledem do údolí. K chatě patří terasa, která je díky poloze pozemku zasazená do zeleně korun stromů. Chata je napojená na elektřinu a má vlastní studnu s čerpadlem. Voda je vhodná k vaření. Využít lze i nedaleké studánky. Pokrytí signálem je velmi dobré a stabilní. Chata je plně vybavena a připravena k okamžitému užívání. Najdete zde vše, co správný chatař potřebuje: slunnou terasu, vodu, elektřinu, krb, dílnu, kůlnu, sklep, externí zděný krb, venkovní sprchu na dešťovou vodu a ekologické suché WC.

Spojení je možné autem po D4, odbočka Řitka/Čísovice nebo po silnici II/102 podél Vltavy odbočka Měchenice směr Hvozdnice. Na autobusovou zastávku je to pěšky zhruba 1,5 km. Autobus jezdí v pravidelných intervalech ze Smíchovského nádraží do Nové Vsi pod Pleší.

Tipy na procházku:
Osada Ascalona 1,2 km, osada Havran 1,2 km, přehrada Štěchovice 5,5 km, Slapská přehrada 7,5 km, Malá Lečice 5 km.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Cena

2 490 000 Kč

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy.


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF