Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pozemku 1380m2

Černošice

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu v atraktivní lokalitě nedaleko Prahy?
Právě takový Vám mohu nabídnout.

Rovinatý pozemek v žádané oblasti Černošic – Nová Vráž má výměru 1380 m2. Pozemek je směrovaný na jihovýchod a jsou na něj přivedeny veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn a kanalizace). K tomuto pozemku je připraven projekt na výstavbu rodinného domu s dispozicí 5+1 (5x pokoj, kuchyně, 3x šatna, koupelna, koupelna + WC, samostatné WC, technická místnost, garážové stání), který má platné stavební povolení.

Nemovitost se nachází v ulici Kollárova, která přímo sousedí s mateřskou školkou. Je tedy ideální pro stavbu rodinného domu. Popřípadě využít k investici, stejně jako dva okolní pozemky, které jsou také v prodeji.

Černošice jsou město ve Středočeském kraji, okres Praha-západ. Leží při jihozápadním okraji Prahy asi 18 km jihozápadně od centra Prahy, 5 km od Zbraslavi, na levém břehu Berounky. Velmi dobře fungující městský úřad zajišťuje pro občany skvělý servis ( https://www.mestocernosice.cz), o bezpečnost a klid se stará městská policie.

Dopravní dostupnost do Prahy je dobrá. Příměstskou dopravou (autobus + vlak) se pohodlně se dostanete na Smíchovském nádraží za 20 min. a na Praha hl. nádraží za 30 minut (https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/

Ve městě je kompletní občanská vybavenost – mateřské školky, základní škola s moderním vybavením, zdravotnické zařízení, supermarkety (např. Penny, Tesco, Albert), lokální obchody, pošta, restaurace, kavárny, sportovní hala, fotbalové hřiště, tenisové kurty, zimní stadion, knihovna, zahradnictví, zvěrolékař, čerpací stanice s myčkou.

Okolí poskytuje široké možnosti k aktivnímu odpočinku - cyklostezky, turistické trasy (Karlík 5 km, Karlštejn 11 km, Velká Amerika 10 km …..), řeka Berounka je vyhledávaná začínajícími i zkušenějšími vodáky, okolní lesy pak lákají k běhu či rodinným procházkám. Ve městě je dostatek kvalitních sportovišť.

Pozemek je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si domluvit schůzku. Těším se na viděnou.

Cena

13 179 000 Kč

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy.


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF