Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek 1534 m2, Černá Dolní Studnicem domu

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím k prodeji pozemek v obci Dolní Černá Studnice v žádané lokalitě na hranici Jizerských hor. Jedná se o malou klidnou obec v sedle mezi Maršovickým vrchem a Černostudničním hřebenem, kde trvale žije 92 obyvatel. Do obce je autobusové spojení z Jablonce nad Nisou a Železného Brodu. Veškerou občanskou vybavenost nabízí středisková obec Pěnčín (4 km) a město Jablonec nad Nisou (5 km).

Pozemek je dle platného ÚP určen k výstavbě. Je mírně svažitý, lichoběžníkového tvaru o rozloze 1534 m2. Voda a elektřina jsou na hranici pozemku. Kanalizace je zanesena do územního plánu, obec v současné době její výstavbu neplánuje. Pozemek sousedí s příjezdovou asfaltovou komunikací, která není průjezdná. Místo je vhodné pro stavbu rodinného domu či chaty k rekreaci, ideální pro milovníky přírody, turistiky, cyklistiky a zejména zimních sportů. V okolí se nachází mnoho zajímavých výletních destinací. Přes obec vedou turistické a cyklistické trasy. V blízkosti naleznete nejen rozhlednu Černá Studnice (https://cernastudnice.eu 3 km), pivovar Rezek (https://www.pivovarrezek.cz 5 km), muzeum venkovskou usedlost Kittelův dům (https://mapy.cz/s/jajafosuso - 3 km), zážitkovou farmu Pěnčín s prodejnou bioproduktů (https://www.farmapencin.cz - 4 km), přehradu Mšeno (6 km), Josefův Důl (14 km), Aquapark Liberec (18 km), rekreační středisko Malá Skála (11 km), zámek Sychrov (20 km), ale především sjezdovky (Zásada 5 km, Nová Ves nad Nisou 5 km, Špičák 12 km, Zlatá Olešnice 15 km, Severák 13 km, Bedřichov 13 km, Ještěd 21 km ...) a běžecké tratě, kterými jsou Jizerské hory vyhlášené (např. Pěnčínská magistrála https://bezecke-trate-huntirov.webnode.cz ). Pro inspiraci ještě pár tipů na výlet (https://www.mistopisy.cz/pruvodce/obec/12009/dolni-cerna-studnice/vylety-turistika/ , https://www.region-jizerskehory.cz/to-nejlepsi-z-jizerskych-hor/ )

V této oblasti se mnoho pozemků nenabízí. Pokud Vás tedy tento inzerát zaujal, neváhejte mě kontaktovat a rezervovat si termín v prohlídkovém dni. Těším se na setkání.

Cena

2 500 000 Kč/měsíc

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud chcete prodat svou nemovitost, nejste si jisti cenou, potřebujete odhad nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy a vše probereme.
 
podpis_vladimir-rekl_black_high-res
 
 
 
 
 


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF