Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pozemku 946m2

Stránčice

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu v atraktivní lokalitě nedaleko Prahy?
Právě takový Vám mohu nabídnout.

Rovinatý pozemek v žádané oblasti Stránčic má výměru 946 m2. Pozemek je směrovaný na jihovýchod a jsou na něj přivedeny veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn a kanalizace).

Dopravní dostupnost do Prahy je dobrá. Příměstskou dopravou (autobus + vlak) se pohodlně se dostanete na Háje za 20 min. a na Praha hl. nádraží za 30 minut

Pozemek je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si domluvit schůzku. Těším se na viděnou.

Cena

2 182 000 Kč

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy.


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF