Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej  zařízeného bytu 1kk, 42 m2

s balkonem a garážovým  stáním

Praha 9 Vinoř

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Hledáte startovací, single nebo investiční plně vybavený byt s dobrým dopravním spojením? Přesně takový jsme pro Vás připravili ke koupi ve Vinoři.

Byt o celkové rozloze 42 m2 a dispozici 1+kk je orientovaný na severovýchod a splňuje všechny požadavky na kvalitní a moderní bydlení. Náleží k němu prostorný balkon (8,78 m2), komora v bytě (1,86 m2) a kryté garážové stání. Nachází se ve 2.patře (3.NP) domu z roku 2011. Dům je ve velice dobrém stavu a je kvalitně zateplený. Energetická náročnost budovy je C (vytápění dokonce B). V oknech jsou nalepeny fólie, které výrazně snižují únik tepla. Byt nabízí dostatek elegantně řešených úložných prostorů, včetně velkých vestavěných skříní v chodbě a již zmíněné komory. Je plně vybavený (kuchyňská linka, nábytek i spotřebiče) a připravený k nastěhování bez nutnosti dalších nákladů. V obytné části je plovoucí podlaha. V chodbě, kuchyni, koupelně a na WC je keramická dlažba. Byt je pěkně udržovaný a v současné době pronajímán. V pronájmu lze pokračovat.

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost obchody, supermarket Norma, restaurace, lékárnu, poštu, bankomat, školu, školku, sportoviště...  V okolí domu je řada zajímavých procházkových destinací: 200 metrů od domu začínající Vinořský park a navazující Satalická bažantnice, Kbelský lesopark, zámecký areál Ctěnice s parkem a restaurací anebo nedaleký vodní hrad Jenštejn s expozicí o léčiteli Janu Mikoláškovi.

Autobusová zastávka Vinořský zámek je hned za domem a na metru tak můžete být za 10 minut (stanice Letňany), v centru pak do 40 minut.

Byt je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Cena

4 999 000 Kč

Souhrn

 


TYP NEMOVITOSTI: byt                                                

DISPOZICE: 1+kk

UŽITNÁ PLOCHA: 42 m2 + garážové stání + balkon 8,78 m2

DALŠÍ PARAMETRY: 3.NP, směrování bytu na severovýchod

NAJDETE V OKOLÍ: základní škola, mateřská škola, sportovní hřiště, obchody, nákupní centrum, restaurace, pošta, příroda, městský úřad...

DOPRAVA: zastávka autobusu 200m, 10 minut na stanici metra C Letňany

DŮLEŽITÉ: energetická náročnost C

VÝHODY: klidná lokalita, prostorný balkon, zařízený, doistatek úložných prostor, garážové stání, nový dům, možnost využití bez dalších investic                                                                 

Podklady k nemovitosti

KE STAŽENÍ ZDE

Zajímavosti v okolí a odkazy

Vinořský park a naučná stezka https://www.kudyznudy.cz/aktivity/naucna-stezka-vinorsky-park-a-satalicka-bazantnice

Vodní hrad Jenštejn https://www.jenstejn.cz/volny-cas-a-kultura/hrad/

Zámek Ctěnice https://www.muzeumprahy.cz/objekty/zamecky-areal-ctenice-3

Golfového hřiště https://www.praguecitygolf.cz/cz/klub/clenstvi?gclid=CjwKCAiAzp6eBhByEiwA_gGq5LFlKhnHzB-hdcvzuVc-c8RBZ_AXNc51hFuITXahh0Xus_cWeep8bhoC7o4QAvD_BwE

Oficiální stránky https://www.praha-vinor.cz/

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud chcete prodat svou nemovitost, nejste si jisti cenou, potřebujete odhad nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy a vše probereme.
 
podpis_vladimir-rekl_black_high-res
 
 
 
 
 


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF