Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej zařízeného bytu 3+1 s lodžií 

s nízkou energetickou náročností

Praha 6 Řepy

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout jedinečnou příležitost ke koupi bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, který se nachází v 11. NP kompletně revitalizovaného domu s novým výtahem a plastovými okny.

Energetická náročnost budovy je C, což ho řadí mezi nejúspornější panelové domy v lokalitě (ukazatel náročnosti 68kW/m2).

Nabízí ideální orientaci, obě ložnice jsou směrovány na východ, kuchyň a obývací pokoj s lodžií jsou orientované na západ. Ráno Vás tak bude budit sluníčko, večer si můžete nerušeně vychutnávat západy slunce s kávou a teplé letní večery se sklenkou něčeho dobrého. Předsíň je dostatečně prostorná a najdete zde praktickou vestavěnou skříň se zrcadlem. WC a koupelna s vanou jsou oddělené.

K bytu náleží zasklená lodžie (cca 6,5 m2) a komora (3,70 m2) v 8.NP.  Plocha bytu je 73,40m2, lodžie a sklep jsou nad rámec této výměry. Nemovitost je v dobrém stavu, prošla rekonstrukcí. Kromě zděné koupelny a WC byly obloženy zárubně, zasklena lodžie a položena keramická dlažba do chodby a kuchyně. Byt má bezpečnostní dveře s protihlukovou úpravou. Součástí prodeje je i vybavení, jedná se o velmi kvalitní nábytek z masivního dřeva. Do bytu není třeba dalších větších investic, čímž hned v prvopočátku ušetříte značné finanční prostředky.

Lokalita skýtá veškerou občanskou vybavenost. V Řepích nejdete v dochozí vzdálenosti snad vše, na co si vzpomenete. Školy, školky, obchody, restaurace, poštu, dětská i sportovní hřiště a mnoho dalšího. Navíc přímo za domem je nově vybudované sportovní centrum, včetně bazénu, tenisových kurtů, beach volejbalu nebo posilovny.

Díky dobrému dopravnímu spojení můžete být do 30 minut v centru. Stanice tramvaje i autobusu jsou jen pár desítek metrů od domu. Navíc můžete využít i vlak z nedaleké zastávky Praha-Zličín a do centra se tak dostat ještě rychleji. Parkování je možné před domem, jedná se o oblast bez parkovacích zón.

Tento byt je ideální pro rodinné bydlení nebo může být i výhodnou investicí. Je možné ho financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Domluvte si termín v prohlídkovém dni a přijďte se osobně přesvědčit o potenciálu této nemovitosti. Těším se na setkání :)


 

 

Cena

6 490 000 Kč

Souhrn

 


TYP NEMOVITOSTI: byt                                                

DISPOZICE: 3+1, zasklená lodžie 

UŽITNÁ PLOCHA: 77 m2 + lodžie 6,5m2 + komora 3m2

VÝHODY: klidná lokalita, byt prošel rekontrukcí, je plně zařízen - lze ho tak ihned využívat bez dalších investic                                                                 

DALŠÍ PARAMETRY: 11.NP, výtah, směrování bytu na východ a západ

NAJDETE V OKOLÍ: základní škola, mateřská škola, sportovní hřiště, bazén, obchody, nákupní centrum, restaurace, pošta, poliklinika, městský úřad 

DOPRAVA: zastávka MHD 200m, vlakové nádraží 450m

DŮLEŽITÉ: energetická náročnost C, nízké měsíční náklady

Podklady k nemovitosti

KE STAŽENÍ ZDE

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy.


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF