Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s lodžií 

Praha 21 Újezd nad Lesy

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Hledáte větší byt v místě s dobrou občanskou vybaveností, dostatkem zeleně a dobrým dopravním spojením? Přesně takový Vám mohu nabídnout.

Dům se nachází v klidné lokalitě v Praze 9 – Újezdě nad Lesy, na okraji sídliště Rohožník. Je zateplený a má plastová okna.

Byt o rozloze 62 m2 a dispozici 3+1 je světlý, orientovaný na jihovýchod a severozápad. K nemovitosti dále patří komora na patře (3m2) a prostorná lodžie (6m2). Nachází se ve zvýšeném 1.nadzemním podlaží. Byt je v původním, udržovaném stavu. Jednotlivé pokoje jsou oddělené a nejsou průchozí. Hlavní obývací místnost je propojená s kuchyní. Byt má zděné jádro, samostané WC a koupelnu s vanou. Vytápění a ohřev teplé vody je centrální. Parkování je možné přímo před domem.

V bezprostřední blízkosti se nachází Škvorecká obora, Přírodní park Klánovice - Číhadla a Klánovický les. Naleznete zde množství cyklostezek, tras na procházky, sport a nebo houbaření. Žádaná lokalita Újezd nad Lesy disponuje plnou občanskou vybaveností. Škola, školka, lékárna, zdravotní středisko, obchody, pošta a dětská hřiště, to vše a mnohem víc je přímo v místě. Nákupní centra Štěrboholy a Černý Most jsou vzdálena cca 10 minut autem. Dobrá dopravní dostupnost autobusy na metro Depo Hostivař (linka 163 - 30 minut) a Černý Most (linka 250 - 18 minut). Vlakem z Klánovic se na Masarykovo nádraží dostanete za 22 minut (v případě dochvilnosti ČD). Autobusová zastávka je 500 m od domu (linky 250, 163, 211, 391, 262, 264 a 909). V blízkosti je městský okruh s napojením na hlavní dálniční tahy.

Přijďte se osobně přesvědčit o potenciálu této nemovitosti. Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Byt je v osobním vlastnictví a je možno ho financovat hypotečním úvěrem, s jehož zajištěním vám rádi pomůžeme.

Cena

5 200 000 Kč

Podklady k nemovitosti

STÁHNOUT

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy.


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF