Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

NastaveníProdej  rodinného
 domu se zahradou a garáží

Hostivice Praha-západ

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný dům se zahradou pro svou rodinu v bezprostřední blízkosti Prahy? V klidné lokalitě přitom s výbornou občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením?

Právě takový Vám exkluzivně nabízíme ke koupi v Hostivici, ležící pouhé 4 km západně od hranice hlavního města. Samostatně stojící, podsklepený dům prošel rekonstrukcí, která zahrnovala nové rozvody elektřiny a vody, zateplení fasády, plastová okna a novou střechu s krytinou Bramac. Došlo k propojení velké části spodního patra z původních tří místností, a vznikl tak velkorysý prostor s kuchyní a obývacím pokojem, který je srdcem celého domu. Zde můžete trávit svůj čas s celou rodinou i přáteli. Okna směřují na jih a francouzské dveře propojující obývací pokoj s terasou na západ. V patře jsou dva velké pokoje, šatna a dostatek úložných prostor. V každém patře najdete koupelnu s toaletou.

Pokud hledáte vícegenerační bydlení, snadno můžete vrátit dispozici do té původní 2x 2kk/2+1. Vzniknou Vám tak dvě samostatné bytové jednotky.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kondenzačním kotlem Viessmann. V domě je ještě jeden volný komín, který lze vyvložkovat a použít k osazení krbu. Internetové připojení je pevné a je dokončena příprava na optické vlákno, které město v tuto chvíli řeší.

Celková užitná plocha je 196 m2, rozloha pozemku 593 m2. K dispozici je nad rámec výměry prostorná půda, která skýtá možnost dalšího využití. Další výhodou je vlastní studna s užitkovou vodou, která zvyšuje hospodárnost domácnosti. Nový zděný plot zajišťuje větší soukromí.

O parkování nemusíte mít strach. Garáž má 26 m2 a přímo na pozemku jsou další dvě parkovací stání. Garážová vrata i vjezdy na pozemek jsou dálkově ovládané. Další parkovací místa se nachází na ulici přímo před domem.

Obec Hostivice nabízí plnou občanskou vybavenost včetně školky, školy, gymnázia,  supermarketů (Tesco, Penny a LIDL), lékáren, zdravotnických zařízení, restaurací, drobných obchodů a služeb. Na procházky můžete vyrazit k Hostivickým rybníkům a ke sportu pak využít místní sportoviště nebo vyzkoušet některou z cyklotras.

Dopravní spojení zajišťuje autobus (350m) a vlak (850m). V centru Prahy tak můžete být za 30 minut. Nájezd na dálnici D6 a pražský okruh je přímo na kraji obce.

Nemovitost lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme, popř. je možné převzít hypotéku s výhodnější úrokovou sazbou.

Souhrn


TYP NEMOVITOSTI: samostatně stojící rodinný dům se zahradou a garáží                                          

DISPOZICE: 3+kk, lze snadno přizpůsobit na 5+1 + využít podkroví 

UŽITNÁ PLOCHA:  196 m2, 1.PP 18m2, 1.NP 66,1m2, 2.NP 79,2m2, garáž 26m2, terasa 6,5m2

DALŠÍ PARAMETRY:  pozemek 593 m2, vlastní  studna s užitkovou vodou, zatím nevyužité podkroví, elektricky ovládaná vrata, dvě parkovací místa na pozemku

DOPRAVA: zastávka autobusu 350m, vlakové nádraží 850m, nájezd na dálnici 2 km

VÝHODY: klidná lokalita, skvělá občanská vybavenost, množství příležitostí k turistice a sportu, dobrá dopravní dostupnost


                     

Odkazy

OBEC HOSTIVICE

https://www.hostivice-mesto.cz/

HOSTIVICKÝ MĚSÍČNÍK

https://www.hostivice-mesto.cz/hostivicky%2Dmesicnik/ds-1262/p1=36520

SPOLKY A SDRUŽENÍ

https://www.hostivice-mesto.cz/spolky%2Da%2Dsdruzeni/os-4006/p1=36753

KALENDÁŘ AKCÍ

https://www.hostivice-mesto.cz/ap/p1=36750

DOPRAVA

https://www.hostivice-mesto.cz/doprava/ds-24793/p1=36724

VZDĚLÁNÍ

https://www.hostivice-mesto.cz/vzdelavani/ms-39121/p1=39121

Cena

12 790 000 Kč

Podklady k nemovitosti

STÁHNOUT

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud chcete prodat svou nemovitost, nejste si jisti cenou, potřebujete odhad nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy a vše probereme.
 
podpis_vladimir-rekl_black_high-res
 
 
 
 
 


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF