Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem garážového stání, Praha 4 Podolí

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu podzemní garážové stání na Nedvědově náměstí, Praha 4 Podolí. Velikost 11 m2, rozměry: šířka 2,4 m, délka 4,6 m, výška 2,0m. Bezproblémový vjezd přímo z ulice Podolská do -1.podlaží, dálkové ovládání vrat, 24hodinová ostraha. Měsíční poplatky:

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Cena

2 950 Kč/měsíc

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud chcete prodat svou nemovitost, nejste si jisti cenou, potřebujete odhad nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy a vše probereme.
 
podpis_vladimir-rekl_black_high-res
 
 
 
 
 


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF