Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nebytových prostor 86 m2  

 

Praha 2 Vinohrady

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi zajímavý nebytový/komerční prostor, vhodný např. ke zřízení prodejny, e-shopu nebo kancelářských prostor. Součástí pronájmu může být odprodej kompletního vybavení prodejny a kamerový systém. Celková plocha je 86,7 m2.

Obchodní prostory nabízejí prodejní plochu, dvě technické místnosti a sociální zařízení (dle přiloženého plánku). Vytápění je elektrické ( součástí pronájmu jsou 3x nové elektrické topení). Přístup do prostor je přímo z ulice Slezská, cca 100 metrů od Vinohradské tržnice. Nelze provozovat jako prodejnu potravin. Obchodní prostor není určený pro prodej rychlého občerstvení ani zřízení restaurace.

Měsíční poplatky jsou 17 000 Kč (nájem) + 1 000 Kč (záloha na vodu, popelnice a úklid), kauce 34 000 Kč. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici ihned.

Jedná se o lukrativní prostor v centru Prahy v pěší dostupnosti metra. V docházkové vzdálenosti je Václavské náměstí a náměstí Míru.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Cena

18 000 Kč/měsíc

Vladimír Rekl

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud chcete prodat svou nemovitost, nejste si jisti cenou, potřebujete odhad nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy a vše probereme.
 
podpis_vladimir-rekl_black_high-res
 
 
 
 
 


Vladimír Rekl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF