Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu

 

Dobrovíz

 

Praha - západ

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Toužíte bydlet se svou rodinou mimo Prahu a přitom zůstat v pohodlné dojezdové vzdálenosti?
Máte vlastní představy o svém domově a hledáte místo, kde je uskutečnit?

Právě takovou příležitost pro vás máme v Dobrovízi - malebné obci v okrese Praha-západ, těsně za hranicí hlavního města. Dobrovíz je známá pro svou lidovou architekturu, první zmínky najdeme už v první polovině 13.století. Historické jádro obce je památková rezervace, nabízený dům je kousek od této lokality a v územním plánu je určen pro bydlení venkovského typu, tedy bez omezení.

Dům má obdélníkový půdorys cca 12 x 8 metrů. V přízemí, které má téměř 80 m2, najdete dvě místnosti, dále prostornou kuchyň, komoru, samostatné WC a koupelnu. Podkroví nabízí potenciál více než 70 m2, na kterých můžete vybudovat další minimálně tři místnosti dle svých potřeb a představ. Ve sklepě (15 m2) je technické zázemí - kotel na tuhá paliva a kotel na plyn. Dům je kromě plynu napojen na elektřinu, vodu, kanalizaci a má vlastní studnu.

Za domem se nachází dvorek o velikosti cca 120m2 se starším přístavkem. Místo, kde si můžete vytvořit zázemí pro odpočinek, posezení, dětské hřiště nebo zahrádku.

V Dobrovízi najdete vše potřebné pro každodenní život - od obchodu s potravinami, přes mateřskou školku až po fotbalové hřiště a restauraci. A pokud jste milovníkem cyklistiky, budete nadšeni množstvím stezek v okolí, a to jak pro horská tak silniční kola. Pro osvěžení v horkých letních dnech můžete vyrazit na koupání do nedalekých Středokluk nebo Hostivice.

Za většími nákupy můžete vyrazit do nedalekých obchodních center OC Šestka nebo OC Central Kladno. Další variantou je zličínská Metropole nabízející i rodinnou zábavu včetně kina, případně POP AIPORT Outlet s expozicemi Majaland a Dinosauria.

Dobré dopravní spojení zajišťuje nájezd na dálnici D6, exit na 7.kilometru je necelé 2 km od obce. Dále můžete využít autobus nebo vlakové spojení.

Přijďte se sami přesvědčit o potenciálu nabízeného domu a nechte se unést kouzlem tohoto místa, kde se snoubí historie a klid s aktivním životem. Přijďte si prohlédnout váš budoucí domov. Těším se na viděnou na prohlídce!

Cena

4 990 000 Kč

Podklady k nemovitosti

KE STAŽENÍ

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF