Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu

se zahradou

Praha 8 - Kobylisy

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Hledáte stavební pozemek v Praze nebo zajímavou investiční příležitost? Toužíte po vlastním domě se zahradou blízko metra? Právě takový Vám mohu nabídnout. Jedná se o rovinatý pozemek v původní zástavbě rodinných domů na trase metra C, stanice Kobylisy. Celková výměra je 368 m2. Na pozemku se nachází rodinný dům s dispozicí přízemí 4+kk. Zastavěná plocha činí 104 m2. Dům je určen k celkové rekonstrukci nebo demolici a následně nové výstavbě. Podkroví skýtá možnost vybudování další bytové jednotky. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě: elektřinu, vodovod, kanalizaci i plyn.

Zahrada má rozlohu 230 m2. Na pozemku se nachází samostatná dílna (34 m2) a velký skleník. Možnost parkování je na vlastním pozemku i před domem. Na nemovitosti neváznou žádné úvěry, zástavy ani jiná omezení. S rekonstrukcí tak můžete začít okamžitě.

Nemovitost je v ulici Na pecích. Jedná se o klidnou a velmi žádanou lokalitu se skvělou dopravní dostupnosti do centra Prahy. Stanice metra je vzdálena pouhých 5 minut chůze (350 m). Zastávka tramvaje i autobusu jen 2 minuty (100 m).

Veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, obchody, poštu, polikliniku, a restaurace) najdete v pochozí vzdálenosti. Lokalita zároveň nabízí mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití (fotbalové hřiště a tenisové kurty přímo v ulici, plavecký bazén Šutka, koupaliště Ládví, beach voleyball). K procházkám a cyklo vyjížďkám lze doporučit nedaleký Čimický a Ďáblický háj.

Nemovitost je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Přijďte se osobně přesvědčit o potenciálu této nemovitosti. Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat schůzku. Těším se na viděnou.

Cena

10 250 000 Kč

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF