Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu

 

Poděbrady

 

ulice Palackého

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme na prodej dům v centru Poděbrad na nároží ulic Palackého a Na Kopečku, naproti parku a kostela Povýšení sv. Kříže. Tento původní dům s obrovským potenciálem vás okouzlí svou skvělou polohou a možnostmi jeho využití.

Nemovitost se v současné době skládá ze dvou samostatných jednotek 2+1 a zatím nevyužitého podkroví.  Každá jednotka má tři velké místnosti – kuchyň, obývací pokoj a ložnici. Samozřejmostí je koupelna a toaleta. Dům je částečně podsklepený. Kromě domu je k dispozici dvorek kopírující budovu s přístřešky a průjezd, kam se vejdou pohodlně dvě auta popř. i dodávka. Zahrada o velikosti 448 m² oddělená zděným plotem skýtá soukromí a je ideálním místem pro odpočinek nebo je možno ji využít jako zahrádku k projektu občerstvení.

Díky rohovému pozemku nabízí tato nemovitost mnoho možností pro její využití. S celkovou zastavěnou plochou 230 m² a užitnou plochou 190 m² přináší tento dům obrovský potenciál pro přestavbu na vlastní nebo nájemní bydlení s možností využití podkroví jako dalších bytových jednotek nebo rozšíření stávajících. Dům je rovněž vhodný pro podnikání, ať už jako kancelář, provozovna nebo obchod popř. kombinace těchto tří účelů.

V současné době je dům vytápěn ústředním topením s plynovým kotlem. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Kromě toho disponuje vlastní studnou, což je v dnešní době výhodou.

Poděbrady jsou lázeňské město s bohatou historií nacházející se ve Středočeském kraji na břehu řeky Labe. Město poskytuje veškerou občanskou vybavenost a v blízkosti domu najdete dětské hřiště, Svatojánský pramen, koupaliště, tenisové kurty, lázeňský park a zámek Poděbrady.  Dopravní spojení je také vynikající, místní autobusové linky vás snadno dopraví kamkoliv. Do centra Prahy je to pouhých 50 km a autobusem můžete být za 40 minut na Černém Mostě. Vlakem pak do hodiny na Hlavním nádraží. Pokud preferujete cestu autem, do Prahy se dostanete po dálnici D11 za méně než hodinu.

Tato nemovitost nabízí neuvěřitelnou příležitost pro investici do vlastního bydlení, podnikání či jako investiční objekt nájemního bydlení nebo penzionu. Nechte se okouzlit jejím potenciálem a kontaktujte nás co nejdříve, domluvíme se na prohlídce, rád Vás osobně provedu. Nezapomeňte si nechat dostatek času, abyste mohli prozkoumat veškeré možnosti, které tento dům nabízí. Těším se na setkání !

Cena

10 400 000 Kč

Podklady k nemovitosti

KE STAŽENÍ

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF