Načítání...

O mně

Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku kávy.

Proč právě se mnou?

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Dříve než se rozhodnete ke spolupráci, zvu Vás na kávu a nezávaznou konzultaci zdarma. Probereme, jak bych Vám mohl pomoci.

SLUŽBY

Je úplně jedno, jestli chcete jen zjistit orientační cenu nemovitosti, pronajmout garáž, prodat dům, koupit byt a nebo zjistit aktuální situaci na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, rád pomohu.

REFERENCE

V případě zájmu dodám reference od mých klientů.

Vladimír Rekl
31 let
obchodních zkušeností
97 mil
výše transakcí v roce 2022
21
uzavřených případů v roce 2022

Nejnovější články

Na chatu letadlem. Proč koupit nemovitost v zahraničí?
02. 05. 2023

Na chatu letadlem. Proč koupit nemovitost v zahraničí?

Koupě nemovitosti byla vždy bezpečným přístavem, pokud chtěl investor ochránit úspory před rozbouřenými vodami inflace a nejistotou na trzích. Ceny českých nemovitostí ale nutí investory poohlédnout se dál než za humna. Které zahraniční nemovitosti jsou v kurzu?

Homestaging/fotostaging
27. 04. 2023

Homestaging/fotostaging

Jaký je rozdíl mezi homestagingem a fotostagingem? A proč jsou stále populárnější?

Při prodeji nemovitosti je důležité, aby se potenciální kupci dokázali v prostoru dobře zorientovat a aby si ho dokázali dobře představit. A právě zde vstupuje do hry homestaging a fotostaging, které jsou stále populárnějšími nástroji při prodeji nemovitostí.

Homestaging je proces, kdy se nemovitost upravuje tak, aby potenciální zájemci byli přitahováni k nákupu. To se děje prostřednictvím aranžování a vylepšování interiéru a exteriéru nemovitosti. Homestaging se zaměřuje na úpravy, které zlepšují vzhled nemovitosti a zvýrazňují její klady. To může zahrnovat úpravy nábytku, doplňků, osvětlení a zahrady. Důležité je, aby nemovitost působila jako harmonický celek a aby potenciální kupci viděli, jak by se v ní žilo.

Fotostaging se naopak zaměřuje na upravování fotografií nemovitosti, aby byly co nejpřitažlivější pro potenciální zájemce. Cílem je zachytit nemovitost co nejlépe a ukázat ji v co nejlepším světle. Dobré fotografie jsou klíčové pro vzbuzení zájmu a získání pozornosti potenciálních zájemců. Fotostaging se zaměřuje na vylepšení prostoru na fotografiích a vytvoření příjemné atmosféry.

Zapojení homestagingu a fotostagingu při prodeji nemovitosti může mít velký vliv na rychlost a cenu prodeje. Většina z nás je vizuálně založena a záleží na tom, jak nemovitost vypadá. Dobré fotky, upravený interiér a exteriér mohou zvýšit zájem o nemovitost a zlepšit tak šance na rychlý prodej za lepší cenu.

Navíc, pokud je nemovitost prázdná, bez nábytku a doplňků, může se jevit jako studená a neosobní, což může odrazovat potenciální zájemce. Homestaging může pomoci vytvořit atmosféru a pocit útulnosti, které jsou potenciálními zájemci vítány.

V současnosti se homestaging a fotostaging stávají stále populárnějšími nástroji při prodeji nemovitosti. Je to způsob, jak zvýšit atraktivitu nemovitosti a upoutat pozornost potenciálních zájemců.

 

 

Trh zaznamenal největší snížení sazeb hypoték za poslední dva roky. Bude to stačit k oživení realitního trhu?
30. 03. 2023

Trh zaznamenal největší snížení sazeb hypoték za poslední dva roky. Bude to stačit k oživení realitního trhu?

Oživení realitního trhu může přinést současné snižování sazeb hypotečních úvěrů spolu s poklesem cen nemovitostí. Na výraznější pokles sazeb ale musí klienti bank počkat do chvíle, kdy ČNB dostane inflaci pod kontrolu a sníží základní REPO sazbu.

Všechny články

Reference

Všechny reference

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA