1

Osobní konzultace

Kontaktujte mě a domluvíme si nezávaznou osobní schůzku. Nastíníte mi Vaše představy, vysvětlíme si proces prodeje/nákupu a domluvíme časovou osu možné spolupráce. Probereme celou situaci, preference a možnosti. Společně nalezneme nejvhodnější řešení.

 

 

 

 

2

Profesionální tržní odhad

Základem prodeje je vždy odborný cenový odhad nemovitosti. Dobré nastavení tržní ceny ušetří mnoho drahocenného času, zvýší rychlost prodeje a docílí lepší ceny. Ke stanovení správné ceny nemovitosti vždy využíváme více zdrojů, včetně cenových map z katastru nemovitostí, z kterých čerpají data i bankovní odhadci. Tyto podklady srovnáváme s aktuální nabídkou na trhu, jsme tak schopni lépe a rychleji reagovat na aktuální změny trhu a jeho předpokládaný vývoj.

3

Vyhledání nemovitosti na klíč

Hledáte dlouho nemovitost a nedaří se Vám to? Vyhledám ji pro Vás a vyjednám tu nejlepší cenu. Rozhodující jsou Vaše požadavky na lokalitu, přesné parametry a finanční rámec, ve kterém byste se chtěli pohybovat. Často se na mě obrací klienti, že si nemovitost našli sami a nejsou si jisti, zda je po technické i právní stránce v pořádku a zda odpovídá její cena. Neváhejte mě kontaktovat. Nemovitost i cenu Vám pomohu prověřit.

4

Bezpečný prodej za nejvyšší cenu

Denně obchoduji a dokáži nemovitost prodat za vyšší cenu. Neriskuji a hlavním kritériem je pro mě bezpečnost celého procesu. Vše je naplánováno tak, aby v žádném okamžiku celé transakce nemohl prodávající přijít o svoji nemovitost a zároveň kupující o své peníze. 

 

5

Poradenství v oblasti nemovitostí

Pokud potřebujete poradit nebo jen konzultovat Vaše dotazy, neváhejte se na mě obrátit. Rád Vám pomohu.  Nespoléhejte na dobře míněné rady kamarádů nebo kolegů, kteří před lety prodali jednu nemovitost. Každá je jiná a je dost možné, že se Vás týká např. některá novinka z oblasti daní nebo technických a právních náležitostí, které se v poslední době výrazně změnily. Spolupracujeme s řadou prověřených a zkušených odborníků z oblasti práva, finančního poradenství, marketingu nebo stavebnictví, kteří našim klientům zajišťují vyhotovení dokumentace potřebné k prodeji nemovitosti.

Ve většině případů jsou nemovitosti to nejcennější, co máte, a riskovat se určitě nevyplácí.

 

6

Profesionální příprava nemovitosti

Prezentace je základ. Stejně jako u jídla platí, že musí dobře vypadat, aby nám chutnalo. Dobrá příprava zvyšuje atraktivitu nemovitosti, proto vždy zvážíme a naplánujeme, co je pro ni dobré udělat, aby zaujala na první pohled. Může se jednat např. o vyklizení, vymalování, někdy dokonce drobné opravy, aby při snímání bylo vše v pořádku. Naprostou nezbytností je určitě důkladný homestaging. Následuje např. profesionální fotografování, natočení videa nebo 3D scan-Matterport a příprava nákresů. V některých případech si nemovitost žádá budoucímu klientovi pomoci s představivostí virtuálním stagingem a vizualizací. 

 

7

Moderní marketing

Profesionální fotografií, videa včetně využití obrazu z dronů, inzerce na nejnavštěvovanějších realitních serverech i sociálních sítích včetně zahraničních, online a offline propagace, stránka nemovitosti, neveřejné nabídky, interní systém společnosti RE/MAX a mnoho dalších možností jak propagovat právě Vaši nemovitost.

 

8

Prohlídky nemovitostí

 

S prověřenými kupujícími provedeme prohlídky. V případě více zájemců je nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce na základě parametrů prodávajícího např. formou aukce. Ne vždy to musí být nejvyšší cena. Někdy je to rychlost jednání, platba v hotovosti nebo např. termín předání nemovitosti.

 

 

9

Právní služby

Naše realitní kancelář Vám poskytneme kompletní právní servis. Dlouhodobě spolupracujeme s kvalitní a prověřenou advokátní kanceláří. Pomůžeme Vám a maximum věcí vyřídíme za Vás, včetně smluv, advokátní úschovny peněz a listin, výmazu břemen, zástav nebo jednání s katastrem nemovitostí.

10

Financování

Dobré financování je základ každého obchodu, které potřebují obě strany k hladkému průběhu obchodu. Hypotéka od RX Finance zaručí srovnání skutečně všech nabídek na trhu a výběr té nejvýhodnější právě pro Vás. Navíc celý obchod bude pod jednou střechou a vše tak proběhne daleko rychleji.

 

11

Poprodejní servis

Prodejem nebo koupí nemovitosti to u nás nekončí. Nemovitost předáme a pomůžeme např. s přepisem energií, informujeme správce nemovitosti a poradíme i s daňovými záležitostmi.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA