Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech téměř třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
PROFESIONALITA
 
Každý případ je jedinečný a přináší různé situace. Připravím pro Vás jejich řešení, plán prodeje se všemi možnostmi, které se nabízejí a Vy se rozhodnete pro tu, jenž vyhovuje právě Vám. Zajistím komplexní realitní servis tak, aby se Vaše nemovitost prodala za co nejvyšší cenu pečlivě vybranému kupujícímu. To vše bezpečně, rychle a v pozitivní atmosféře.
 
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
 
V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení. Ke každému zákazníkovi i zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom jejich pracovní nasazení, osobní potřeby a preference. Chápu, že prodej i pořízení nemovitosti jsou událostmi hodně emočně náročnými, a dokáži se tomu plně přizpůsobit tak, aby vše dopadlo ke spokojenosti obou stran.
 
SPOLEHLIVOST
 
Pokud se domluvíme na spolupráci, je pro mě dané slovo nezpochybnitelné. Jednotlivé části procesu prodeje s majiteli konzultuji a zpětně je informuji o výsledku, aby měli stále jasnou představu, co právě probíhá a které kroky je čekají. Vzájemná důvěra je základem společného úspěchu a také mou metou. Mým cílem je spokojený klient.
 
FÉROVÉ JEDNÁNÍ
 
Sám na druhých oceňuji jednání na rovinu, které nabízím i Vám. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím Vám, kolik je reálné za Vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.
 
VYJEDNÁVÁNÍ
 
Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi prodávající svěří, získám veškeré informace a dokáži se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, dosáhnu nejlepších výsledků. 

Ať již nemovitost prodáváte, pronajímáte, kupuje či hledáte, jste zde správně. Jsem připraven poskytnout profesionální realitní služby i Vám. Neváhejte se na mě obrátit i v případě, že potřebujete pouze konzultaci nebo radu ohledně nemovitosti, včetně jejího nacenění zdarma.  

Bude mi potěšením se s Vámi setkat, Vláďa Rekl
Vladimír Rekl
31 let
obchodních zkušeností
97 mil.
výše transakcí v roce 2022
22
uzavřených případů v roce 2022

Proč právě se mnou?

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Dříve než se rozhodnete ke spolupráci, zvu Vás na kávu a nezávaznou konzultaci zdarma. Probereme, jak bych Vám mohl pomoci.

SLUŽBY

Je úplně jedno, jestli chcete jen zjistit orientační cenu nemovitosti, pronajmout garáž, prodat dům, koupit byt a nebo zjistit aktuální situaci na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, rád pomohu.

ODKAZ

V případě zájmu dodám reference od mých klientů.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení