PROČ PRÁVĚ SE MNOU?

Dříve než se rozhodnete ke spolupráci, zvu vás na kávu a nezávaznou konzultaci ZDARMA. Probereme, jak bych vám mohl pomoci. Je úplně jedno, zda chcete jen zjistit orientační cenu nemovitosti, pronajmout garáž, prodat dům, koupit byt a nebo zjistit aktuální situaci na realitním trhu. 
 
Obchodování je to, co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech více než třicet let. Mám rád výzvy a rád hledám cesty vedoucí k cíli. Všechny nové zkušenosti zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.
 
Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním. Proto ke každému prodeji/koupi/pronájmu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 
 

PROFESIONALITA

Každý případ je jedinečný a přináší různé situace. Připravím pro Vás jejich řešení, plán prodeje se všemi možnostmi, které se nabízí a vy se rozhodnete, kterou preferujete. Zajistím komplexní realitní servis, tak aby se Vaše nemovitost prodala za co nejvyšší cenu pečlivě vybranému kupujícímu. To vše bezpečně, rychle a v pozitivní atmosféře.

UPŘÍMNOST

Sám na druhých oceňuji jednání na rovinu, které nabízím i Vám. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

VYJEDNÁVÁNÍ

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, dosáhnu nejlepších výsledků.

SPOLEHLIVOST

Pokud se domluvíme na spolupráci, je pro mě dané slovo nezpochybnitelné. Každý krok procesu prodeje s majiteli konzultuji a zpětně je informuji o výsledku, aby měli stále jasnou představu, co právě probíhá a které kroky je čekají. Vzájemná důvěra je základem společného úspěchu. Mým cílem je spokojený klient.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení. Ke každému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně emočně náročné, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

Pomohu Vám s prodejem nemovitosti, abyste svůj čas mohli věnovat tomu, co Vás v životě těší. Rád se s Vámi setkám.

              podpis_vladimir-rekl_white_high-res  

 

 

 

Vladimír Rekl
32 let
obchodních zkušeností
165 mil.
celková výše transakcí
55
uzavřených případů

Proč právě se mnou?

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Dříve než se rozhodnete ke spolupráci, zvu Vás na kávu a nezávaznou konzultaci zdarma. Probereme, jak bych Vám mohl pomoci.

SLUŽBY

Je úplně jedno, jestli chcete jen zjistit orientační cenu nemovitosti, pronajmout garáž, prodat dům, koupit byt a nebo zjistit aktuální situaci na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, rád pomohu.

ODKAZ

V případě zájmu dodám reference od mých klientů.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA