S panem Reklem jsem spolupracoval na koupi bytu pro svého klienta. A musím říct, že to byl koncert od prvního do posledního okamžiku – vše měl připravené, cokoliv bylo potřeba zařídit, zvládl během okamžiku. Celkově to byla opravdu velmi profesionální práce a veliká radost.
Koupil jsem a nyní převzal přes p.Rekla nemovitost, od prvního hovoru až po předání ve mně p.Rekl budil důvěru a serióznost, byl jsem absolutně spokojený s jeho jednáním profesionalitou a hlavně lidskou slušností. Myslím, že je ve svém oboru touto vlastností výjimečný! Určitě bych s ním znovu někdy rád spolupracoval při prodeji nebo nákupu...
Chtěla bych pochválit realitního makléře pana Rekla, se kterým jsme měli velmi dobrou zkušenost při prodeji domu na Praze – západ. Vzhledem k tomu, že jsme se bohužel jednou s jiným realitním makléřem spálili, měli jsme strach, aby se obdobná věc nestala podruhé. Ale pan Rekl je profesionál, zachoval se výborně a prodej našeho domu proběhl rychle a na jedničku. Líbilo se mi i to, že tam kde byla nutná naše přítomnost nás makléř vždy doprovázel a v podstatě hlídal, abychom vše provedli tak, jak se má. Mnohokráte mu za to děkujeme. Pokud budeme ještě prodávat nemovitost – víme na koho se obrátit. Zdeňka K.
Chtěla bych poděkovat realitnímu makléři panu Vladimíru Reklovi za bezproblémovou realizaci prodeje bytu, vše proběhlo bez sebemenších problémů. Zejména chci vyzvednout profesionalitu p. Rekla, jeho aktivní přístup, rychlost jednání, vstřícnost a ochotu vše vysvětlit a poradit.
Děkuji za realitní služby a pomoc panu Reklovi. Protože je mojí profesí práce s nemovitostmi, potkávám se s realitními makléři často. Mohu tedy do jejich práce nahlédnout, dělají svoji práci profesionálně a v zájmu klienta. A i přesto jsem byla při spolupráci s panem Reklem velmi mile překvapená. Nadchla mne jeho absolutní spolehlivost, přesnost, obrovská ochota, příjemné a vstřícné vystupování. Jeho nasazení, zkušenosti a pomoc byly opravdu nadstandardní a já jen těžko hledám slova, jak mu co nejlépe poděkovat!!
Dobrý den, byla jsem velmi spokojena s makléřem panem Reklem, který nás provedl celým prodejem bytu od začátku do konce. Připravil byt k inzerci a poté vše vyřizoval, zajistil prohlídky. My jsme se nemuseli o nic starat a byli jsme si jisti, že vše je podle zákona a nehrozí nám žádné nepříjemnosti. Vše nám vysvětloval a zodpověděl všechny dotazy. Díky a přeji, ať se daří v další práci.
Vynikající, ochotný, spolehlivý, prostě dokonalá spokojenost se službami pana Rekla. Děkujeme!
K výběru vhodného nájemce pro náš volný byt, zajištění souvisejících podmínek a zprostředkování smluvního vztahu jsme využili služeb realitního makléře pana Vladimíra Rekla. Celá transakce proběhla hladce a ke spokojenosti všech stran. Zde musím ocenit zejména jeho profesionalitu, vstřícný přístup a skvělou komunikaci.
Se službami pana Rekla jsme byli velmi spokojeni. Oceňujeme jeho vysokou profesionalitu, aktivní přístup a výbornou komunikaci. Děkujeme.
Pan Rekl je mimořádně profesionální, přátelský a spolehlivý makléř, který má velký přehled v oboru a dobře poradí. Spolupráce s panem Reklem byla po všech stránkách vynikající, jednání rychlá a efektivní. Ze zkušenosti víme, že takto profesionální přístup není samozřejmostí. Služby pana Rekla vřele doporučujeme, rádi se na něj opět obrátíme, až bude příležitost. Tímto mu děkujeme za perfektní spolupráci.
Podle recenzí jsem si vybral pana Rekla a nelituji. Ve svém oboru je top makléřem . Je spolehlivý, přátelský, usměvavý, dochvilný a se vším dokáže poradit.Kdybych prodával bez této realitky, tak by mě to stálo spoustu času, nervů a ve finále bych prodal nemovitost za nižší cenu.
Děkuji panu Vladimíru Reklovi z realitní kanceláře RE/MAX za výbornou spolupráci při nákupu nemovitosti. Na základě této zkušenosti jsme se na něj s důvěrou obrátili i s požadavkem na nalezení vhodného nájemníka bytu. Vše dopadlo na výbornou a služby pana Rekla mohu jenom doporučit.
Chci tímto poděkovat panu Reklovi za příjemné a profesionální jednání při prodeji mého bytu. Mohu vřele doporučit.
S makléřem panem Vladimírem Reklem jsme měli jen ty nejlepší zkušenosti. Mimo své zjevné odbornosti je to člověk maximálně vstřícný, trpělivý a laskavý, což jsou vlastnosti, které se ani u jinak dobrých profesionálů tak často nevyskytují.
Spolupráce s makléřem panem Reklem i tentokrát byla vynikající. Veškeré naše požadavky v oblasti zajištění nájemce nebytového prostoru v našem domě vyřešil kvalitně, ve velice krátké době. Spokojeni jsme my pronajímatelé, tak i nájemci. Vřele doporučuji.
Rádi bychom poděkovali Vaší kanceláři za zprostředkování prodeje nemovitosti a realizaci vlastního prodeje spojeného s náročnou úřední dokumentací. Vše proběhlo bez problémů. Velmi bychom ocenili vstřícný, spolehlivý a především profesionální přístup pana Vladimíra Rekla. Ještě jednou velmi děkujeme.
Dobrý den, byl jsem velmi spokojen s makléřem panem Reklem při prodeji bytu v Praze Krči. Má profesionální přístup ke všemu, co je třeba ohledně prodeje nemovitosti udělat. Pana Rekla můžu jen a jen doporučit. Petr C.
Bezchybná péče, rychlost, výborná komunikace. Děkujeme
Profesionální přístup pana Rekla při pomoci s řešením prodeje nemovitosti. Vše mi důkladně vysvětlil, navrhl možnosti, kdo neví, jak na to, tak opravdu mohu pana Rekla jen doporučit. Rychlé jednání, milý projev, věcné informace, to vše mi pomohlo. Velice děkuji. Pavlína
Pan V. Rekl se určitě neminul povoláním. Byt prodán rychle a lépe, než jsem doufal. Takže pokud někdo bude chtít prodat nemovitost, lepšího makléře těžko najde...
Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit, hlavně makléře Vladimíra Rekla. Jeho přístup byl maximálně profesionální a lidský. Jen díky němu jsem měla z prodeje nemovitosti dobrý pocit. V budoucnu se určitě na pana Rekla znovu obrátíme.
Děkujeme panu Reklovi za profesionální přístup, pomoc s přípravou podkladů a přepisů služeb a hlavně za doporučení velmi milé rodiny jako nájemníků. Pokud budeme opět hledat realitní služby, rádi se na Vaši kancelář a p. Rekla osobně, obrátíme znovu.
Velice milý, schopný makléř, který dělá svou práci na 100%. Děkuji.
Marně přemýšlím, co bych ještě prostřednictvím pana Vladimíra Rekla prodala či koupila. Být s ním v součinnosti je totiž zážitek a požitek! Bohužel mé možnosti jsou vyčerpány... Snad tedy zůstane alespoň občasný kontakt, jenž se z původně ryze obchodního změnil v kamarádský...
Pan Vladimír Rekl z realitní kanceláře RE/MAX na mne udělal svým jednáním vynikající dojem. Je to evidentně zkušený profesionál s potřebnými znalostmi v oboru a to jak při prodeji, tak i při pronájmu, Navíc je ke klientovi velmi vstřícný, komunikativní a naprosto spolehlivý. Celý proces běží hladce bez prodlev a všechny potřebné dokumenty připraví promptně a přesně. Radost s ním spolupracovat!
Tímto bych ráda poděkovala panu Vladimíru Reklovi za bezproblémové zrealizování prodeje bytu. Jeho profesionální přístup k této operaci přispěl k mému velmi dobrému pocitu z činnosti realitní kanceláře Remax.
Absolutní profesionalita .Jsme nadšení z pana Rekla, který nám pomohl prodat naší nemovitost .Jeho ochota a z jakým nadšením pracuje nám vyrážel dech .Moc děkujeme za skvělý servis. Mohu jen DOPORUČIT !!!!
Se službami a celkovým přístupem pana Vladimíra Rekla jsem byl nadmíru spokojený. Celý proces nákupu nemovitosti, od první prohlídky, vyřizování smluv, až po předání nemovitosti, byl ze strany realitní kanceláře, resp. pana Vladimíra Rekla, transparentní a bezproblémový. Mohu doporučit.
Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Především bych rád vyzdvihnul služby makléře pana Vladimíra Rekla. Jeho profesionální přístup nám pomohl koupit vysněnou nemovitost. Jeho přehled, příprava a znalosti k dané nemovitosti byly neskutečné a právě takto si představuji realitního makléře. Svým nadšením, super pozitivním a lidským přístupem nás úplně ohromil. Vše proběhlo rychle a hladce. Perfektní komunikace. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v práci, tak osobním životě.
Vše na 100% *****
Dobrý den, byl jsem velmi spokojený s makléřem panem Reklem. Nabídka byla výborně prezentována. Vše bylo provedeno ve velice krátké době.
Tuto realitní kancelář mohu jen a jen doporučit. Zvláště bych rád vyzdvihl naprosto důvěryhodné jednání pana Rekla, především jeho zjevnou profesionalitu a spolehlivost.
S panem Reklem jsme řešili věcné břemeno u darovaného bytu. Vše zařídil rychle, včetně Návrhu na vklad. Mohu vřele doporučit.
Volby realitní kanceláře RE/MAX absolutně nelituji, na rychlosti prodeje nemovitosti je vidět, že jejich práce za něco stojí. Nemovitost jsme přes ně prodali za výbornou cenu a zároveň nám ušetřili spoustu času při vyřizování veškerých formalit. Zejména bychom chtěli touto cestou poděkovat panu Vladimíru Reklovi, který svým profesionálním a hlavně osobním přístupem pomohl s prodejem naší nemovitosti. Firmu, ale i pana Vladimíra Rekla budeme dále doporučovat nejen jako makléře, ale člověka, který tuto svou profesi velmi dobře ovládá a hlavně do toho dává své srdce. RE/MAXU i panu Vladimírovi Reklovi moc děkujeme.
Pan Rekl je naprostý profesionál, skvěle se s ním spolupracuje, je nesmírně akční a myslí na všechno. Poradil si i s problematickými pozemky, které prodal za adekvátní cenu, během krátké doby. Poznala jsem několik realitních makléřů a pan Rekl byl jednoznačně nejlepší, vřele ho doporučuji, poradí si se vším.
Pan Vladimír Rekl je velice kompetentní makléř, slušný a spolehlivý člověk. Jsem ráda, že jsem využila služby realitní kanceláře RE/MAX.
Pan Rekl byl od naší první schůzky až po poslední skvělý. Po celou dobu naší spolupráce jsem byla nadšená a spokojená s jeho individuálním přístupem, komunikací, flexibilitou a ochotou. Pan Rekl se postaral o vše od stylingu bytu, vytvoření super videa a fotek pro inzerci, domluvil prohlídky a všechny je sám absolvoval. V neposlední řadě našel ve velice krátké době pro mě vhodného kupce a dořešil veškeré papírování s právníky a novou majitelkou. Měla jsem v něm oporu a rádce po celou dobu a jsem moc ráda, že právě on mě v prodeji bytu zastupoval. Jeho ochota pomoci, kde bylo potřeba a časová flexibilita mi velice pomohla. Pana Rekla určitě doporučuji jako realitního makléře, je skvělý!

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA